تکذیب دوتابعیتی‌بودن گزینه وزارت نیرو

وزیر پیشنهادی نیرو روز گذشته برای ارائه برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس حضور پیدا کرد. سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در تشریح نشست فراکسیون نمایندگان ولایی با حضور وزیر پیشنهادی نیرو اظهار داشت: عمده‌ترین مسائلی مطرح شده از طرف نمایندگان مشکل آب، نحوه مدیریت آب و نحوه توزیع آب بود. در این جلسه برنامه‌های وزیر پیشنهادی نیرو در حوزه انتقال، توازن، تعادل و توزیع آب در بین استان‌ها و پیشنهادات برای افزایش بهره وری آب، ابراز نگرانی در آب شرب به ویژه آب روستایی و ناتوانی برخی مدیران استانی در حوزه آب و سیاست‌های سدسازی و نحوه ادامه آن سوال شد.

سیدحسین نقوی‌حسینی اظهار کرد: اردکانیان گفت که از حدود 10سال قبل به دانشگاه صنعتی‌شریف برگشتم ولی از بنده خواسته شد که بروم و دفتری در سازمان‌ملل برای مطالعات آب تاسیس کنم و این را با مشورت همه مسئولان کشور انجام دادم. در این زمینه توصیه‌های مقام‌معظم‌رهبری به‌اینجانب همیشه سرمشق فعالیت‌های بنده بود و افتخار می‌کنم در این چارچوب کار کردم. حمیدرضا حاجی‌بابایی، دیگر عضو فراکسیون ولایی، در حساب کاربری خود در توئیتر با اشاره به برگزاری جلسه فراکسیون نمایندگان‌ولایی مجلس اعلام کرد: «امروز دوم آبان ۹۶ ساعت ۷:۴۵ دقیقه، مجلس، جلسه فراکسیون‌ولایی با وزیرپیشنهادی نیرو؛ دکتر اردکانیان دوتابعیتی خود را محکم تکذیب کرد.»

Secured by Siteground Web Hosting